Про нас

Приватне підприємство «ГАЛ-БЕЗПЕКА» (ліцензія МВС України Серія АВ № 582111 ) із 2010 року надає якісні надійні професійні охоронні послуги та є однією з найкращих охоронних структур в західному регіоні України.

Ми гарантуємо якість нашої роботи та повну матеріальну відповідальність за шкоду завдану замовнику неналежними діями чи бездіяльністю наших працівників.

Приватне підприємство «ГАЛ-БЕЗПЕКА» ніколи не порушує умов договору зі своїми клієнтами

НАШ ДЕВІЗ: «НАДІЙНО. ПРОФЕСІЙНО, ЯКІСНО»

Наші цінності та принципи

  1. Пріоритетним для нас є захист інтересів наших клієнтів.
  2. Ми ніколи не порушуємо укладених умов договірних відносин.
  3. Співпраця із нами базується на умовах повної конфіденційності.
  4. Ми надаємо наші послуги виключно в рамках чинного законодавства.
  5. Відношення між клієнтом і охороною будуються на договірних засадах.

На нашому підприємстві працюють висококваліфіковані працівники, до яких належать колишні службовці повітрянодесантних військ, військ спеціального призначення та працівники спец підрозділів правоохоронних органів, які неодноразово приймали участь у бойових діях, миротворчих операціях та врегулюванні локальних конфліктів.

Вже сформована достатня кількість тривожних груп швидкого реагування приватного підприємства «ГАЛ-БЕЗПЕКА» на випадок надходження тривожних сигналів від клієнтів та контролю за об'єктами, що підключені під сигналізацією і виведені на пульт централізованої охорони (ПЦО).

Охорона

Кожен охоронник одягнутий в спеціальну форму, яка містить на собі емблеми та нашивки приватного підприємства «ГАЛ-БЕЗПЕКА» Всі охоронники мають індивідуальні ліцензії Управління Державної Служби Охорони МВС України та службове посвідчення, екіпіровані табельною зброєю та спецзасобами (оперативно-чергові частини та тривожні групи додатково автоматами), засобами зв'язку, бронежилетами, газовими балончиками та ліхтарями.

Всі об'єкти, які беруться під охорону, обов'язково страхуються в СК «Українська Страхова Група» за рахунок ПП «ГАЛ-БЕЗПЕКА»