Фізична охорона

«ГАЛ-БЕЗПЕКА» пропонує високопрофесійні послуги із забезпечення фізичної охорони підприємств, супермаркетів, житла, дачних містечок і котеджів, готелів, стаціонарних та відкритих об'єктів, будівельних об'єктів, торговельних підприємств. Фізична охорона є складовою безпеки бізнесу, безпосередні дії якої спрямовані на виявлення, запобігання та припинення:

  1. несанкціонованих проникнень на об'єкт охорони;
  2. перебування осіб без відповідних повноважень на об'єкті охорони;
  3. протиправного заволодіння майном на об'єкті;

Детальніше »

Пультова охорона

Завдання організації Пульта Централізованого Спостереження і Охорони (ПЦС, ПЦО) є охорона стаціонарних об'єктів, розподілених на великій площі. Пропонуємо Вам охоронні послуги з допомогою комп'ютерних систем передачі тривожних повідомлень, які дозволяють здійснювати охорону, по любому із трьох каналів:

  1. По телефонним лініям
  2. По GSM каналу
  3. По радіоканалу

Детальніше »

Супровід матеріальних цінностей

«ГАЛ-БЕЗПЕКА» багато років успішно працює на ринку охоронних послуг за спільним проектом з Департаментом державної служби охорони при МВС України.

Охорона і супровід вантажів проводиться при перевозці різними видами транспорту на території України .Відділ охорони і супроводу вантажів сформований із числа найбільш підготовлених працівників охоронників , які мають практичний стаж супроводу не менше п'яти років. Всі працівники мають державні посвідчення на право роботи в охороні та дозволи на використання зброї, забезпечені мобільним і радіо зв'язком, сучасними засобами захисту.

Детальніше »

Охорона VIP-персон

Одним із напрямків діяльності ПП «ГАЛ-БЕЗПЕКА» є надання послуг особистої безпеки громадян, охорони майна і транспортного засобу.

Всі охоронці "ГАЛ-БЕЗПЕКИ" обов'язково здали спеціальний залік та мають відповідні посвідчення Державної Служби Охорони, мають особисту зброю з державними дозволами та сучасні засоби безпеки та зв'язку. Охоронці "ГАЛ-БЕЗПЕКИ" щорічно приймають участь у відкритих міжнародних турнірах Української асоціації бодігардів.

Детальніше »

Безпека бізнесу

Однією із головних задач ПП "ГАЛ-БЕЗПЕКА" по рішенню безпеки являється попередження і присікання погроз, які можуть носити скритий або відкритий характер наших клієнтів. Універсальної безпеки не існує. Кожна система безпеки - це унікальний продукт. Торгове підприємство і фінансова компанія дуже відрізняються один від одної. Тим більше існує алгоритм локалізації погроз, вирішення любої проблеми безпеки.

В теперішній час суспільство, яке в любому бізнесі має конфіденційну інформацію, розкриття якої приводить до відчутних збитків, а іноді і до банкрутства підприємства.

Детальніше »

Забезпечення громадського порядку

ПП «ГАЛ-БЕЗПЕКА» може забезпечувати реальну допомогу в організації і забезпеченні безпеки при проведенні таких заходів:

  • Культурно-спортивні і видовищне: концерти, спортивні змагання, урочисті презентації
  • Рекламо-комерційні (ярмарки, презентації, розпродажі )
  • Ділові зустрічі і прийоми, проведені у формі шведського столу, фуршету або коктейлю)
  • Інші масові заходи -весілля, банкети по поводу різних ювілеїв, урочистостей

Детальніше »

Інформаційна безпека службових приміщень

ПП "ГАЛ-БЕЗПЕКА" пропонує Вам та Вашому бізнесу, Вашій родині та будинку надійну інформаційну безпеку за допомогою спеціалістів високого рівня та сучасної техніки.

Детальніше »