Супровід матеріальних цінностей

Час від часу у кожної компанії виникає необхідність в перевезенні різних вантажів і цінностей, навіть якщо іі діяльність і не пов'язана напряму з транспортуванням вантажів. Вантажні кошти, їх вантажі, пасажири і водії найбільш у небезпеці під час руху, і різного роду неприємності, пов'язані із втратою документів, грошей або майна, можуть призвести до значимих збитків. Забезпечення безпеки при супроводі вантажу виконується з умовою особливостей маршруту, вантажу і видів транспортування задіяного при транспортуванні. Для кожного розробляється оптимальна схема руху, розробляються безпечні місця для відпочинку, АЗС, станцій ТО і пунктів медичної допомоги.

Можливі різні форми роботи в залежності від специфіки діяльності вантажу, що охороняється. У нас ви можете заключити як довгостроковий договір, так і договір на одноразову послугу. Кількість охоронників і їх екипіровка обумовлюється в договорі .

Охорона в дорозі необхідна, якщо замовник заінтересований в цьому, щоб вантаж прийшов в повному об'ємі в відмінному стані. Крім цього, давні контакти з державними і правовими органами на місцях позволяють нам оперативно рішати всі виникаючі ситуації.

«ГАЛ-БЕЗПЕКА» багато років успішно працює на ринку охоронних послуг за спільним проектом з Департаментом державної служби охорони при МВС України.

Охорона і супровід вантажів проводиться при перевозці різними видами транспорту на території України .Відділ охорони і супроводу вантажів сформований із числа найбільш підготовлених працівників охоронників , які мають практичний стаж супроводу не менше п'яти років. Всі працівники мають державні посвідчення на право роботи в охороні та дозволи на використання зброї, забезпечені мобільним і радіо зв'язком, сучасними засобами захисту.

На протязі всього маршруту Замовнику надається детальна інформація про супровід вантажу. Вантаж, якій охороняється забирається в любому населеному пункті України і доставляється під охороною в межах України, а також залучення
місцевих агентств по Російській Федерації і Польщі.

Передача вантажу здійснюється по системі «із рук в руки». За бажанням клієнта, спеціалістами «ГАЛ-БЕЗПЕКА» може буде розроблена оптимальна (економічна) схема маршруту.