Охорона VIP-персон

vip

Все більша кількість відомих і багатих людей і членів їхніх родин стають об'єктом погроз з боку злочинців, викрадачів, незадоволених співробітників та божевільних .У результаті цього як ніколи раніше зріс попит на фахівців, які можуть забезпечити захист посадових й приватних осіб.

Для вирішення проблем, пов'язаних з більшістю погроз сьогодні потрібно дещо більше, ніж мати здорових хлопців з маленькими голівками та більшими куркулями в кишенях. Тут потрібні кваліфіковані професіонали з обов'язковими вимогами збереження повної конфіденційності клієнтів.

Одним із напрямків діяльності ПП «ГАЛ-БЕЗПЕКА» є надання послуг особистої безпеки громадян, охорони майна і транспортного засобу.

VIP охорона - заходи, що спрямовані на організацію особистої безпеки індивідуально визначеної фізичної особи від безпосередніх загроз її життю та здоров'ю.

Головними рисами наших охоронців є непомітність, великий практичний досвід, розумна думаюча ініціатива, бездоганний зовнішній вигляд, вміння уважно слухати, приймати швидке раціональне рішення безпеки, самодисципліна, добрий фізичний стан, відмінне володіння зброєю та прийомами рукопашного бою, практичні знання першої медичної допомоги, добрі навички керування автомобілем.

Всі охоронці "ГАЛ-БЕЗПЕКИ" обов'язково здали спеціальний залік та мають відповідні посвідчення Державної Служби Охорони, мають особисту зброю з державними дозволами та сучасні засоби безпеки та зв'язку. Охоронці "ГАЛ-БЕЗПЕКИ" щорічно приймають участь у відкритих міжнародних турнірах Української асоціації бодігардів.

Фахівець-охоронець "ГАЛ-БЕЗПЕКИ" завжди зможе оперативно зреагувати на ситуацію, або на потенційну загрозу і запропонувати рішення щодо нових заходів безпеки.

Убезпечити себе громадяни можуть і за допомогою технічних засобів: встановлення сигналізації та "тривожної" кнопки в квартирі, в автомобілі - встановлення сучасного навігатора GPS.